Світові Автоновини

/ Просмотров: 1556

Світові Автоновини Impreza

2009 Subaru Impreza WRX Седан першого повороту

Subaru каже, що це загострило кігті своєї легендарної Рекс з запуском седана MY2009 Impreza WRX, і в той час як цифри звичайно, вражає, воно є укус, щоб взяти на себе свого недавно створеного конкурента Mitsubishi Lancer Ralliart? Девід

повної оцінки на це питання доведеться почекати, поки ми не можемо повністю протестувати два автомобілі спиною до спини, але перші враження в тому, що в той час як останній WRX, принаймні у формі седана, тому що це все, що ми приводом, має більш чітке відчуття і, звичайно, швидше, ніж модель MY2008 це тільки, здається, не мають гострий край Lancer Ralliart.

Там мало сумнівів, що на даний момент аргументи почнеться, але вона повинна бути негайно заявив, що це остання ітерація WRX, в деяких відносинах дуже певні спроби Subaru Австралію, щоб отримати машину назад на щось ближче до WRX старих, і визнання Subaru, що, можливо, зайшла занадто далеко в помякшенні автомобіль з виходом все нових діапазон Impreza в минулому році.

Якщо Ви сумніваєтеся, що тоді у власних словах Субару він поставив на завантаження для моделі 2009 року, додавши потужності, крутного моменту і безліч інших агресивних інгредієнтів».

недавно випустила седан варіанти, доступні в WRX і RS, хоча ми тільки вигнані WRX версії, один і той же турбований технічного прогресу.

2,5-літровий турбований двигун тепер виробляє 195 кВт потужності на 6000rpm і 343 Newtonmetres крутного моменту на 4000rpm.

Хоча Impreza WRX є зліше, це також зелений — низьке споживання палива і викиди в результаті інженерної доопрацювання.

Витрата палива підвищується в змішаному циклі від 10.7L/100km в 10.4L/100km, а викиди двоокису вуглецю знижуються від 252g/km до 247g/km.

Там також багато інші зміни в плавності ходу і керованості останніх WRX, які розроблені, щоб дати йому гостріше відчувати і більш чуйне управління. Угода

Давайте з двигуном поліпшення першим і немає ніяких сумнівів в тому, що більш потужний WRX є розгінну автомобіль, Subaru пішов значні зусилля для отримання цифри, що показують, наскільки швидко це за свої 2008 автомобілів.

Наступна сторінка.

Сторінки: 1 2 3 4

Водіння по путівцях в північно-центральній Вікторії ми могли б сказати, що автомобіль був швидше, але цікаво не відчувають все, що набагато швидше!

Ми також вів машину на пару кіл навколо Уїнтон Raceway (фото найближчі) і в той час це дало нам можливість легально завести WRX до свого максимального потенціалу продуктивності він Didn т забезпечують набагато іншу інформацію.

У нас також водити автомобіль в 2008 році по трасі на одне коло, і хоча є різниця ступеня різниця досить тонка і буде тільки очевидно хтось, як Азіатсько-Тихоокеанський регіон Rally Champion Коді Крокер, який був під рукою, або ентузіастів Subaru, який провів багато часу з обох машин на трасі.

Там же помітно удар, коли виходив з кутка в результаті додаткової крутний момент, але знову його малому ступені.

Що стосується обробки та покращення їзди, а автомобіль має відчувати себе набагато сильніше, ніж попередній автомобіль, але кількість журналістів на прес запуску були почуті бурчати про те, як мяка машина була — виявилося, що вони не мали приводом в 2008 році автомобіль і не мати критерій судити цю версію с.

Однак, це також робить наголос на тому, що Impreza WRX як і раніше набагато мякше, ніж автомобіль більш ранніх версій і це тому, що він як і раніше маркетингу намір Subaru до зростання продажів за рахунок розширення привабливості автомобіля.

В основному це зводиться до наступного: якщо ви хочете спортивний повсякденної їзди, то купити WRX, якщо ви хочете досвід безкомпромісною Рекс Subaru старого, то вам необхідно поставити в глухий кут для STI WRX.

Так що ж змінилося з 2009 Impreza WRX?

Ну, серед основних моментів, Impreza WRX пропонує:

 • 0-100 км / год час зросла з 5,8 секунди (MY08) до 5,31 seconds26kW більше
 • влада 23Nm більший крутний момент
 • Підвищення підвищення
 • Розширений пакет підвіска — гостріше, більш агресивною обробці
 • Краще палива (змішаний цикл / ADR 81/01)
 • викиди СО2 зменшено
 • Варіанти шкіряною обробкою з люк на даху, і супутникова навігація
 • Нова сітка решітки радіатора, з WRX передні і задні знаки
 • Відмінними червоні гальмівні супорти
 • ширші шини
 • Світові Автоновини Impreza

 • Червона стібка для сидіння і кермо додає спортивний вид
 • WRX логотип на передній панелі місць
 • Ціни підтримуються на рівні MY08 — простий вибір між люком і седан, а ціни ідентичних Так як ми представили седан Impreza WRX в Австралійському Міжнародному автосалоні в жовтні, ми були завалені запитами. Контрольована агресія резюмує MY09 Impreza WRX — це працює краще в усіх напрямках, від потужності і крутного моменту до вуглекислого газу, який є одним з основних досягнень техніки. Нове покоління Impreza WRX люк відкрився цілий новий потік клієнтів для нас. Тепер введення седан, в поєднанні з плоту поліпшень, дає нам можливість прийняти WRX профілю на абсолютно новий рівень. Нік старший, генеральний директор Subaru Австралія

пан старший заявив, що нове покоління Impreza діапазон є переможцем в усіх напрямках, з обсягом продажів до 7,0 відсотка до кінця жовтня.

У нас був дивовижний прийом клієнта нового покоління Impreza, і перші ознаки після введення седан варіанти у вересні, що воно походить від сили в силу. Наша безпека повідомлень в поєднанні з досвідом водіння весело, довговічність, відмінні цілому терміну служби витрати і вартість перепродажу, продовжує залучати нових клієнтів Subaru .

В інтерєрі WRX червоною строчкою додається місць і Рульове колесо і WRX особливості логотипом спереду.

2009 Subaru Impreza WRX

Наступна сторінка.

В рамках плавності ходу і керованості поліпшення є широкі Dunlop SP Sport 01 225/45R17 шинами.

Нова решітка сітки і WRX передні і задні знаки, для додаткового візуального відмінності і седан WRX має спойлер кришки багажника і люка задній спойлер даху. Червоні гальмівні супорти диференціювати WRX від інших варіантів Impreza.

Запуск великих турбокомпресорів з ІПСШ варіант, максимальне підвищення турбокомпресор був збільшений з 78kPa в 92kPa.

2009 Subaru Impreza WRX

Subaru також провела значні випробування в Австралії і Японії для настройки підвіски для місцевих умов.

Ентузіастів буде приємно дізнатися, що в 2009 році Impreza WRX зміщена в бік обробки спорту, зберігаючи при цьому хороші комфорт, зчеплення і стійкість при приводом з ентузіазмом.

2009 Subaru Impreza WRX

Тонка настройка загасання сили амортизаторів забезпечує лінійну характеристику з мінімальною затримкою, коли рульове керування.

Покращене почуття зрушення досягається при передачі через використання ключа типу куля для першої та другої передачах центрів синхронізації і зміна ключових паз на третьому і четвертому рукаві синхронізації.

Загартовані матеріали використовуються для головного вала і першою відомою шестерні, а операція циліндра зчеплення раб тепер включає отвір клапана для захисту трансмісії при швидкому участь зчеплення.

Заслонки клапана додається в рульовій редуктор зменшити віддачу, особливо при поворотах на нерівній дорозі.

2009 Subaru Impreza WRX

Наступна сторінка.

Subaru каже, що нові колеса та шини були обрані на додаток до пружинам підвіски, демпфування і втулки, щоб забезпечити оптимальне зчеплення і комфорт.

2009 Subaru Impreza WRX

Ширина шини збільшена до 225/45 від 205/50, користуються зчеплення і керованість, відповідно до більш агресивної спортивною підвіскою настройки. MY09 Impreza WRX оснащений Dunlop SP Sport 01 225/45R17 шинами і колесами 17x7JJ сплаву.

2009 Subaru Impreza WRX

Він також поставляється з:

ABS антиблокувальна система гальм з чотирьох коліс і системою електронного розподілу гальмівних зусиль (EBD)

 • гальмування
 • Дитяче сидіння опорні точки
 • завісу подушки безпеки — повна довжина
 • подвійні передні подушки безпеки
 • Подвійний бічні подушки безпеки
 • Чотири колеса дискові гальма (передні вентильовані, задні тверді)
 • передні ремені безпеки з преднатяжителями і обмежувачами навантаження. Двомісні преднатяжителями ременів безпеки на водія
 • Передні регульовані кріплення ременів безпеки
 • Hill Start Допомога
 • Задні двері блокування від дітей
 • вогні Seatbelt показник — передні сидіння
 • Амортизирующие гальма і педаль зчеплення
 • барів вторгнення боку
 • Symmetrical All-Wheel Drive
 • трьохточкові / ELR задні ремені безпеки центру
 • Vehicle Dynamics Control (електронна система контролю стійкості)
 • Як ми вже говорили на початку останній Impreza WRX, безумовно, різке звернення, більш потужний автомобіль, ніж попередня модель, але багато людей сказали, що Subaru повинні бути і вони, схоже, намагалася прислухатися повідомлення і в той же час зростання Завдання монтуються на Mitsubishi з Lancer Ralliart.

2009 Subaru Impreza WRX

Тести і цифри проводяться і надаються Subaru Австралії.

Світові Автоновини Impreza

1Auto.MOV

Оставьте комментарий!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Комментарий будет опубликован после проверки

(обязательно)