Subaru Wrx Представили В Нью-Йорку

/ Просмотров: 1042
Метки:

Subaru Wrx Представили В Нью-Йорку Impreza

Главная » Автоновини » Subaru WRX представили в Нью-Йорку

Презентація нового концепт-кара Subaru WRX відбулася на автосалоні в Нью-Йорку. Цікаво, що ним виявився седан з силуетом купе, повним приводом і оппозитним двигуном з турбонаддувом.

Нью-Йоркський WRX продемонстрував, яким стане нова модель WRX, а зовсім не Impreza WRX STi. Враховавши це, стає зрозуміло, що японська компанія вирішила виділити з моделі окреме сімейство.

Subaru Wrx Представили В Нью-Йорку Impreza

Subaru WRX concept виглядає підтягнутим, гармонійним і потужним, як і належить спортивному седану. Окремі деталі кузова буквально просочені атлетизмом, як і 20-дюймові колеса BBS взуті в низькопрофільні покришки Dunlop (245/40). Що стосується габаритів, то довжина автомобіля складає 4521 мм, ширина — 1889 мм і висота — 1389 мм, що коротше, ширше і нижче, ніж чотирьохдверна Impreza, а колісна база у WRX значно перевершує його показник — 2761 мм.

Якщо зі зовнішністю спортседана все зрозуміло, то технічної інформації про новинки поки що немає — не відомо, якою буде потужність двигуна, скільки він буде видавати ньютон-метрів, чи рівномірно розподіляється момент по осях. Немає відомостей і тому, коли модель Subaru WRX надійде в серійне виробництво і скільки рішень перейде на готову модель з концепту. Залишається тільки чекати…

Subaru Wrx Представили В Нью-Йорку Impreza
Subaru Wrx Представили В Нью-Йорку Impreza
Оставьте комментарий!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Комментарий будет опубликован после проверки

(обязательно)