Шляхи Subaru Impreza І Wrx Sti Розійдуться Остаточно

/ Просмотров: 1038

Шляхи Subaru Impreza І Wrx Sti Розійдуться Остаточно Impreza

Спортивна версія буде легша, коротша, отримає високофорсований 1,6-літровий двигун - стверджує західна преса. Ім'я Impreza залишиться тільки у цивільних версій.

Нові дані про те, як іде підготовка спортивної версії, з'являються в західних виданнях. Американський журнал Motor Trend пише, що в модельному ряду Subaru Impreza і Impreza WRX (а також WRX STI) більше не будуть родинними моделями.

Стверджується, що за винятком деяких малозначних деталей, між цивільними і спортивними версіями не буде нічого спільного. У першу чергу це торкнеться назви - WRX і WRX STI стануть іменами власними, а Impreza залишиться тільки за звичайними модифікаціями.

Інший момент - кардинальна зміна конструкції. За основу, стверджує видання, буде взята платформа Impreza, але її «значно укоротять». Наскільки саме - невідомо, але не виключено, що аж до зміни типу кузова і скорочення кількості дверей.

Шляхи Subaru Impreza І Wrx Sti Розійдуться Остаточно Impreza

Однак не меншим сюрпризом може стати новий двигун. Motor Trend запевняє, що джерела в японській компанії говорять про 1,6-літровий високофорсований бензиновий двигун, потужність якого повинна скласти близько 270 к.с. Домогтися таких високих показників при досить скромному робочому обсязі мають намір за допомогою турбонаддува високого тиску. Крім того, в розробці знаходиться версія двигуна, на якому «одночасно використовується як механічний нагнітач, так і турбіна».

Наскільки ці твердження відповідають істині не вдасться переконатися в найближчій перспективі, оскільки за тими ж даними, вихід нового покоління WRX і WRX STI запланований на 2014 рік. Залишається лише здогадуватися, чи будуть проводитися до того моменту спортивні модифікації в нинішньому вигляді, або ж для нового покоління Impreza, що вийшло на ринок наприкінці весни, буде створена якась іще «гаряча» версія.

Шляхи Subaru Impreza І Wrx Sti Розійдуться Остаточно ImprezaШляхи Subaru Impreza І Wrx Sti Розійдуться Остаточно Impreza

Оставьте комментарий!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Комментарий будет опубликован после проверки

(обязательно)